Balmain x H&M - wyciek zdjęć kolekcji!


To jedna z najbardziej oczekiwanych kolaboracji tego roku!

Kolekcja Balamain x H&M rozgrzewała umysły wszystkich kochających modę z najwyższej półki. 
Napięcie rosło stopniowo i było bardzo umiejętnie podsycane przez publikowanie po trochu skąpych informacji prasowych oraz zdjęć z kampanii z udziałem m.in. Kendall Jenner, Gigi Hadid i Jourdan Dunn.

Całość kolekcji zaprojektowanej przez Oliviera Rousteinga miała pozostać pilnie strzeżoną tajemnicą aż do 5 listopada, na kiedy zaplanowano oficjalne rozpoczęcie sprzedaży.

Tymczasem już dziś możemy dokładnie obejrzeć wszystko, co wchodzi w skład limitowanej kolekcji! Zdjęcia każdego ze 100 elementów kolekcji Balamain x H&M wyciekły bowiem do sieci!

Natrafiła na nie Kathryn Swartz Rees, dziennikarka z Chicago, która ponoć znalazła je w wynikach wyszukiwania Google, po urlu H&M. Całość zdjęć dziennikarka natychmiast opublikowała na swoim Instagramie. Nie trudno się domyślić, że zdjęcia rozeszły się po internecie jak świeże bułeczki. 
Wielkie niedopatrzenie, ludzki błąd czy zamierzone działanie?Tego pewnie się nie dowiemy. Za to możemy szczegółowo przyjrzeć się limitowanej serii, którą Oliver Rousteing stworzył dla H&M. Trzeba przyznać, że kolekcja w stu procentach oddaje stylistykę francuskiego domu mody. Są tu militarne motywy, złocenia, bogate aplikacje, motyw sznurkowej plecionki, kolorowe futra, marynarki, sukienki mini. Jest też oczywiście kolekcja męska. Linię ubrań uzupełniają dodatki - buty, czapki, paski, okulary przeciwsłoneczne oraz biżuteria! Można się ubrać dosłownie od stóp do głów. Pytanie tylko, jakie ceny znajdą się na metkach i ilu klientów H&M będzie na to stać. 

W Polsce ubrania i dodatki z linii Balmain x H&M będzie można kupić tylko w wybranych sklepach szwedzkiej marki, w zaledwie kilku miastach. 

Jesteście ciekawi, co trafi do sklepów H&M 5 listopada?
Oto cała kolekcja Balmain dla H&M:

0 komentarze: