Bridget Jones wraca w 3 części filmu! Oto Bridget Jones's Baby.


Która z nas nie śledziła losów zwariowanej singielki po 30-tce, będącej wiecznie na diecie,
nałogowej palaczki, która w szalenie nieporadny, a zarazem ujmujący sposób próbowała znaleźć miłość swojego życia?

Pierwsza część, czyli Dziennik Bridget Jones, zarówno książka autorstwa Helen Fielding jak i nakręcony na jej podstawie film, znalazły się wśród bestsellerów i kasowych hitów kina!

Właśnie rozpoczęły się zdjęcia do trzeciej części przygód Bridget (Bridget Jones's Baby), której rozterki tym razem dotyczą wychowywania dzieci! Oprócz tego niezmiennie, jak w dwóch poprzednich filmach, trwa  zamieszanie w jej życiu miłosnym.

Bridget nadal prowadzi swój dziennik, w którym relacjonuje wydarzenia ze swojego życia, jednak dawną wersję papierową zamieniła na elektroniczną!  

U boku Renee Zellweger pojawią się Colin Firth jako Mark Darcy oraz... Patrick Dempsey

Zgadza się! W najnowszej części historii Brigdet Jones nie zobaczymy Hugh Granta, który grał postać niepoprawnego Daniela Cleavera. Hugh zrezygnował z udziału w filmie już w zeszłym roku, a jednym z powodów miał być kiepski scenariusz, który pierwotnie przedstawiono mu do wglądu 

Prace nad scenariuszem trwały bardzo długo i w rezultacie nie będzie miał on wiele wspólnego z książkową wersją, w której Helen Fielding ku rozpaczy czytelników uśmierciła Marka Darcego. 

 Zakończenie prac nad nowym filmem planowane jest na koniec 2016 roku.  

Zdjęcie na tle Pinewood Studios w Anglii, potwierdzające rozpoczęcie zdjęć do "Bridget Jones's Baby" na swoim profilu na instagramie zamieścił Patrick Dempsey, nowy członek ekipy Brigdet Jones.


0 komentarze: