Eleven Paris pozwany! Kanye, Pharrell, Rihanna, JayZ i Beyonce oficjalnie.


Francuska marka Eleven Paris ma spore kłopoty!

Do sądu wpłynął zbiorowy pozew przeciwko marce, za którym stoi kilka najbardziej wpływowych nazwisk amerykańskiej sceny muzycznej!    

Kanye West, Pharrell Williams, Jay-Z i Beyonce oraz Rihanna wspólnie oskarżyli Eleven Paris o kradzież intelektualną, wizerunkową oraz łamanie praw autorskich! Wszystko za sprawą koszulek, bluz, czapek oraz etui na smartfony, na których drukowano podobizny muzyków, teksty piosenek oraz hasła z ich imieniem np. "Kanye is my homie", "Pharrell is my brotha". Wszystko działo się bez zgodny samych zainteresowanych. 

Dodatkowo Eleven Paris miało złamać poufną umowę zawartą wcześniej pomiędzy marką a Beyonce. Czego dokładnie dotyczyła umowa i w jakim zakresie Eleven Paris ją złamało, nie wiadomo, jednak jeden z punktów pozwu dotyczy tylko i wyłącznie konfliktu Beyonce-Eleven Paris. 

W jednym ze swoich oświadczeń po wniesieniu pozwu, Eleven Paris zapowiedziało, że zrobi wszystko, by sprawę rozwiązać polubownie. Sądząc po nazwiskach, które wniosły oskarżenie, francuską markę będzie to słono kosztować! 

Koszulki i inne produkty Elven Paris będące przedmiotem sporu, zostały już wycofane z oficjalnej sprzedaży na stronie Eleven Paris. Tymczasem można nadal kupić ubrania i nie tylko, na których również wykorzystano znane nazwiska, a które nie dołączyły do zbiorowego pozwu. Mowa o koszulkach z podobiznami lub napisami: Karl is my father", "Kate Is My Religion", "Cara Is My Ex" itd. 


 kup teraz


 kup teraz


 kup teraz


 kup teraz


Zobacz więcej »0 komentarze: